O nas

IWRC Sp. z o.o. to ponad 20-letnie doświadczenie w branży lin stalowych. Nasze rozwiązania dostarczamy takim klientom, jak m.in. Castorama, Leroy Merlin i Obi. Znamy specyfikę tego wąskiego rynku i doskonale dostosowujemy się do zapotrzebowania naszych klientów.

Stawiamy na komunikatywność, doświadczenie i elastyczność, które umożliwiają nam spełnianie wszelkich oczekiwań dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych kupców.

Jak pracujemy?

W produkcji stawiamy z jednej strony na nowoczesność i innowacje, a drugiej strony stosujemy metody tradycyjne, znane od kilkudziesięciu lat, poprzez kontynuację rzemiosła starych mistrzów. Konfekcja lin odbywa się na urządzeniach automatycznych, co gwarantuje wysoką wydajność. Nadal jednak niektóre nasze produkty wykonujemy wyłącznie ręcznie dla zapewnienia najwyższej jakości i właściwej estetyki.

  • Zapewniamy dostawę za pośrednictwem sprawdzonych firm spedycyjnych w całej Europie w promieniu 1000km od granic Polski.
  • Realizacja zamówień zabiera nam do 30 dni. W przypadku umów ramowych z klientami okres ten skraca się do nawet 2 tygodni.